Česká divočina potřebuje i vaše srdce

Pomozte zachovat ohrožená místa plná ticha a tajemství, kde nachází svůj domov nejvíce vzácných druhů zvířat a rostlin.

Víme, že to jde, a pracujeme na tom.
A co můžete pro divočinu udělat vy?
Staňte se jejím symbolickým patronem!

O co jde?

Zatímco asfaltem a betonem je pokryta část naší krajiny sedmkrát větší než Praha, volné a nespoutané divoké přírody není v České republice víc, než činí pouhá polovina plochy našeho hlavního města. Chceme jí dát desetkrát větší prostor pro život.

Argumenty pro divočinu

Umožňuje svobodný život vzácným zvířatům a rostlinám, tvoří nenahraditelné přírodní dědictví, ochraňuje nás před suchem a povodněmi, podporuje cestovní ruch i regionální rozvoj, nabízí možnosti pro vzdělávání a výzkum a vzbuzuje odpovědnost za sebe, naše děti a vnoučata. A zachovává pestrou, reprezentativní mozaiku lesů typických pro naši krajinu.

Pro divočinu společně s Vámi

Naše dlouhodobá práce má díky Vám výsledky - díky zapojení 55 000 lidí jsme ubránili národní parky před vážným ohrožením a široká podpora Výzvy za více divoké přírody nám pomohla otevřít dveře k její další ochraně a rozšíření - Ministerstvo obrany projednává, ponechá-li některé ze svých lesů pro ochranu divočiny. Připojte se k patronům a patronkám České divočiny i Vy a přispějte na její ochranu. Společně přesvědčíme politiky a úředníky, aby dali divočině prostor.

Chci být hrdým patronem české divočiny

Staňte se symbolickým patronem či patronkou divočiny. Váš pravidelný dar v hodnotě 200 korun nám pomůže udržet ostrůvky české divočiny a vytvářet nové tipy na výlety do jejího srdce, za 350 korun měsíčně zajistíme náš expertní dohled nad její ochranou a rozšiřováním, za 500 korun měsíčně budeme moct pracovat na metodikách a analýzách pro politiky, kteří o divočině rozhodují.

Výše daru

Rozhodnete-li se pro pravidelný dar, umožníte nám lépe plánovat práci na našich kampaních.

Obvykle nám více pomůže i nižší částka, ale zasílaná každý měsíc.

Typ daru

Nevíte si rady?

Volejte nebo pište naší dárcovské podpoře.

Simona Dvořáková · pratele@hnutiduha.cz

608 283 490

Váš dar Hnutí DUHA

Informace o vás

Nevíte si rady?

Volejte nebo pište naší dárcovské podpoře.

Simona Dvořáková · pratele@hnutiduha.cz

608 283 490

Váš dar Hnutí DUHA

Platba

Jaký způsob platby preferujete?

Nevíte si rady?

Volejte nebo pište naší dárcovské podpoře.

Simona Dvořáková · pratele@hnutiduha.cz

608 283 490

Děkujeme, Váš dar je důležitý!

Díky za Váš dar — bez něj by naše práce nebyla možná.

Pokud budete potřebovat poradit, neváhejte se obrátit na kolegyni Simonu Dvořákovou e-mailu pratele@hnutiduha.cz nebo na telefonu 608 283 490.

Rekapitulace vašeho daru

Typ daru:
Číslo účtu:

IBAN

Částka:
Variabilní symbol:

QR kód pro vaši platbu

Některé banky umožňují zadat trvalý příkaz i pomocí QR kódu. Máte-li to štěstí, usnadněte si práci a naskenujte ho pomocí své bankovní aplikace ve formuláři pro zavedení trvalého příkazu.

S vřelým díky a přáním krásného dne
Simona Dvořáková
koordinátorka péče o dárce a dárkyně

Jak moje peníze pomůžou?

Práce Hnutí DUHA se neobejde bez pomoci lidí, jako jste Vy. Zatímco lobbisté s tučnými rozpočty prosazují zájmy průmyslových podniků, my stojíme při Vás. Proto potřebujeme Vaši podporu.

Prosazujeme změny dobré pro lidi i pro přírodu. To můžeme dělat, pokud je naše práce promyšlená a dlouhodobá. Jen díky tomu dosahujeme vytyčených cílů. Pravidelný měsíční dar je pro nás to nejcennější, co nám dáváte. Protože nám umožňujete lépe dopředu plánovat naši práci.

Kontakt

Simona Dvořáková
pratele@hnutiduha.cz
608 283 490