Ať lidé vyrábějí a sdílejí čistou energii budoucnosti

Uhelná energetika je byznys velkých elektrárenských firem a lobbistů. Klima, ovzduší a státní rozpočet tak dostává pěkně na frak.

O co jde?

Lidé v uhelných regionech nám desetiletí dodávali energii, ale sami to odnášeli poškozeným zdravím či zbouranými domovy. Nyní je na nás jim umožnit žít důstojně a podpořit je. Ale nejen je. Chceme, aby se do výroby energie mohl zapojit každý, zejména pak obce či skupiny občanů.

Začněme spolu čistší epizodu české energetiky. Budujme obnovitelné zdroje elektřiny v obcích a městech tak, aby si lidé mohli energii vyrábět a sdílet ji zase lidem. Pro čistší krajinu, ovzduší a zdravější klima. Spravedlivě k lidem a zodpovědněji k budoucnosti.

“Budeme prosazovat, aby si obce ve spolupráci se svými občany mohly stavět své větrné elektrárny a aby obyvatelé bytových domů byli motivováni zakládat energetická družstva a na střechu si dávat solární panely. Obce i domácnosti si tak budou vyrábět svou vlastní, čistou a levnou elektřinu,” uvedl Jiří Koželouh, vedoucí energetického programu Hnutí DUHA.

Váš dar Hnutí DUHA

Výše daru

Rozhodnete-li se pro pravidelný dar, umožníte nám lépe plánovat práci na našich kampaních.

Obvykle nám více pomůže i nižší částka, ale zasílaná každý měsíc.

Typ daru

Nevíte si rady?

Volejte nebo pište naší dárcovské podpoře.

Simona Dvořáková · pratele@hnutiduha.cz

608 283 490

Váš dar Hnutí DUHA

Informace o vás

Nevíte si rady?

Volejte nebo pište naší dárcovské podpoře.

Simona Dvořáková · pratele@hnutiduha.cz

608 283 490

Váš dar Hnutí DUHA

Platba

Jaký způsob platby preferujete?

Nevíte si rady?

Volejte nebo pište naší dárcovské podpoře.

Simona Dvořáková · pratele@hnutiduha.cz

608 283 490

Děkujeme, Váš dar je důležitý!

Díky za Váš dar — bez něj by naše práce nebyla možná.

Pokud budete potřebovat poradit, neváhejte se obrátit na kolegyni Simonu Dvořákovou e-mailu pratele@hnutiduha.cz nebo na telefonu 608 283 490.

Rekapitulace vašeho daru

Typ daru:
Číslo účtu:

IBAN

Částka:
Variabilní symbol:

QR kód pro vaši platbu

Některé banky umožňují zadat trvalý příkaz i pomocí QR kódu. Máte-li to štěstí, usnadněte si práci a naskenujte ho pomocí své bankovní aplikace ve formuláři pro zavedení trvalého příkazu.

S vřelým díky a přáním krásného dne
Simona Dvořáková
koordinátorka péče o dárce a dárkyně

Jak moje peníze pomůžou?

Práce Hnutí DUHA se neobejde bez pomoci lidí, jako jste Vy. Zatímco lobbisté s tučnými rozpočty prosazují zájmy průmyslových podniků, my stojíme při Vás. Proto potřebujeme Vaši podporu.

Prosazujeme změny dobré pro lidi i pro přírodu. To můžeme dělat, pokud je naše práce promyšlená a dlouhodobá. Jen díky tomu dosahujeme vytyčených cílů. Pravidelný měsíční dar je pro nás to nejcennější, co nám dáváte. Protože nám umožňujete lépe dopředu plánovat naši práci.

Kontakt

Simona Dvořáková
pratele@hnutiduha.cz
608 283 490