Společně do třetí šelmí dekády!


Již dvacet let chráníme a monitorujeme velké šelmy v Česku.
Pomozte nám začít další úspěšné desetiletí.

O co jde?

Před dvaceti lety začalo několik dobrovolníků v rámci Vlčích hlídek monitorovat vlky, vracející se do Beskyd. Kromě vlastního stopování také zajišťovali odstranění nelegálně kladených masitých návnad, pořádali besedy s místními a nastoupili tak začátek dlouhé cesty přípravy naší země na návrat velkých šelem.

Dnes se naše aktivity rozrostly téměř do celé republiky. Zahrnují Rysí hlídky na Šumavě a v Novohradských horách, monitoring a ochranu všech tří velkých šelem v oblasti Beskyd a Javorníků, mapování kočky divoké v rámci moravsko-slovenského pomezí a vlčí monitoring na rozsáhlém území od Bílých Karpat přes Jeseníky, Broumovsko, Ralsko, severní Čechy, Krušné hory až po Pošumaví. Věnujeme se taktéž osvětě veřejnosti, vzdělávacím programům, pomoci chovatelům, ochraně biotopů a migračních koridorů, tvorbě studií a spolupráci na telemetrii velkých šelem.

To vše zajišťují zaměstnanci a dobrovolníci Hnutí DUHA Olomouc. Pomozte nám prosím nastartovat třetí dekádu úspěšného mapování velkých šelem.

Chci chránit velké šelmy

Pomozte spolu s námi chránit šelmy. 750 Kč zaplatí materiál na 10 kompletních odběrů vzorku trusu. 1000 Kč zajistí školení pro nového dobrovolníka. 2500 Kč představuje náklad na víkendový monitoring šelem na jedné lokalitě. Hlídky monitorují výskyt šelem a pomáhají tak chránit je i území, kde se vyskytují. Děkujeme.

Výše daru

Rozhodnete-li se pro pravidelný dar, umožníte nám lépe plánovat práci na našich kampaních.

Obvykle nám více pomůže i nižší částka, ale zasílaná každý měsíc.

Typ daru

Nevíte si rady?

Volejte nebo pište naší dárcovské podpoře.

Simona Dvořáková · pratele@hnutiduha.cz

608 283 490

Váš dar Hnutí DUHA

Informace o vás

Nevíte si rady?

Volejte nebo pište naší dárcovské podpoře.

Simona Dvořáková · pratele@hnutiduha.cz

608 283 490

Váš dar Hnutí DUHA

Platba

Jaký způsob platby preferujete?

Nevíte si rady?

Volejte nebo pište naší dárcovské podpoře.

Simona Dvořáková · pratele@hnutiduha.cz

608 283 490

Děkujeme, Váš dar je důležitý!

Díky za Váš dar — bez něj by naše práce nebyla možná.

Pokud budete potřebovat poradit, neváhejte se obrátit na kolegyni Simonu Dvořákovou e-mailu pratele@hnutiduha.cz nebo na telefonu 608 283 490.

Rekapitulace vašeho daru

Typ daru:
Číslo účtu:

IBAN

Částka:
Variabilní symbol:

QR kód pro vaši platbu

Některé banky umožňují zadat trvalý příkaz i pomocí QR kódu. Máte-li to štěstí, usnadněte si práci a naskenujte ho pomocí své bankovní aplikace ve formuláři pro zavedení trvalého příkazu.

S vřelým díky a přáním krásného dne
Simona Dvořáková
koordinátorka péče o dárce a dárkyně

Jak moje peníze pomůžou?

Práce Hnutí DUHA se neobejde bez pomoci lidí, jako jste Vy. Zatímco lobbisté s tučnými rozpočty prosazují zájmy průmyslových podniků, my stojíme při Vás. Proto potřebujeme Vaši podporu.

Prosazujeme změny dobré pro lidi i pro přírodu. To můžeme dělat, pokud je naše práce promyšlená a dlouhodobá. Jen díky tomu dosahujeme vytyčených cílů. Pravidelný měsíční dar je pro nás to nejcennější, co nám dáváte. Protože nám umožňujete lépe dopředu plánovat naši práci.

Kontakt

Simona Dvořáková
pratele@hnutiduha.cz
608 283 490