Vlivem častějšího sucha, nevhodné druhové skladby a škůdců ztrácejí nejen svou krásu, ale hlavně své zdraví. Lesy chřadnou. Hynutí lesů je pozvolný a nenápadný proces, který se netýká pouze nižších poloh Jeseníků, ale i dalších nejméně šesti krajů České republiky. Nedovolme, aby české lesy přišly o své kouzlo, nebo dokonce umřely.

Abychom se nejen my, ale i naše děti mohli ještě dlouho těšit z jejich krásy, chceme s Vaší pomocí změnit zákony a vyhlášky týkající se hospodaření v českých lesích. První velký úspěch už máme za sebou. Rozhýbali jsme společně politiky a teď nesmíme usnout.

Pomozte nám dotáhnout sen o budoucích krásných a hlavně zdravých lesích do konce!

Zavedením trvalého příkazu nám pomůžete dostat změny do praxe rychleji. Neziskové organizace nemají tučné rozpočty, mají pouze své dárce a dárkyně, lidi, jako jste Vy. Potřebujeme se o Vaši pomoc opřít právě teď. Bez Vás lesy nezachráníme.

Staňte se podporovatelem či podporovatelkou kampaně Zachraňme lesy a dejte lesům korunu!

Jak moje peníze pomůžou?

Práce Hnutí DUHA se neobejde bez pomoci lidí, jako jste Vy. Zatímco lobbisté s tučnými rozpočty prosazují zájmy průmyslových podniků, my stojíme při Vás. Proto potřebujeme Vaši podporu.

Prosazujeme změny dobré pro lidi i pro přírodu. To můžeme dělat, pokud je naše práce promyšlená a dlouhodobá. Jen díky tomu dosahujeme vytyčených cílů. Pravidelný měsíční dar je pro nás to nejcennější, co nám dáváte. Protože nám umožňujete lépe dopředu plánovat naši práci.

Kontakt

Jana Vondrová
pratele@hnutiduha.cz
545 214 431 · 608 283 490