třicet let jsme tu, abychom každý den pracovali na lepší ochraně přírody a životního prostředí. Naši experti jednají s politiky, spolupracují s úřady, dokážou rozhýbat firmy a být vidět v médiích.

Společně máme za sebou velké úspěchy:

  • Šumava i další národní parky jsou i nadále domovem divoké přírody, ne rájem developerů a těžařů
  • Prosadili jsme dotační program Zelená úsporám, díky které Češi a Češky šetří za energii
  • Obce a města musí umožnit třídění odpadu a stavět spalovny z evropských dotací již není možné, další rozvoj recyklace má otevřenou cestu

Řešení, která prosazujeme, mění zákony a usnadňují každodenní život lidí. Za tu dobu se k nám přidaly desetitisíce lidí, bez nichž bychom změn nikdy nedosáhli.

Více než 7 tisíc z nich jsou našimi pravidelnými dárci a dárkyněmi. To díky nim jsme nezávislí a můžeme pokračovat v důležité práci.

Jak moje peníze pomůžou?

Práce neziskových organizací se neobejde bez pomoci lidí, jako jste vy. Zatímco lobbisté s tučnými rozpočty prosazují zájmy průmyslových podniků, my stojíme při vás. Proto se také neobejdeme bez vaší podpory.

Naše práce má smysl, pokud je promyšlená a dlouhodobá. Jen tak můžeme dosahovat vytyčených cílů. Trvalá podpora pravidelnou měsíční částkou je nejúčinnější, protože nám umožňuje lépe dopředu plánovat naši práci.

Kontakt

Jana Vondrová
pratele@hnutiduha.cz
545 214 431 · 608 283 490