Zasaďme se o kapku lepší půdu

Podpořte zemědělskou krajinu, ve které se daří životu a která netrpí suchem.

O co jde?

Zemědělská krajina přichází každý den o půdu, o vodu, o živiny, o ptačí zpěv. Přicházíme o ně i my lidé. Krajina nám dává jídlo, pro zemědělce a zemědělkyně je obživou, pro nespočet tvorů je úkrytem i domovem, je místem odpočinku. Každý z nás ji nezbytně potřebuje. Ne tu bez života, kterou se stává, ale zdravou, odolnou a pestrou.

Zasazujeme se o stabilní a pestrou krajinu. Krajinu, ve které jsou monokulturní lány rozdělené mozaikou krajinných prvků – ty tvoří přírodní bariéry a chrání cennou půdu před větrem i deštěm. Solitérní stromy, aleje, biopásy a remízky doplňují polní cesty, mokřady a tůně, které nabízí životní prostor i úkryt nespočtu živočichů a rostlin, jsou i místem odpočinku pro člověka.

Podporujeme udržitelné formy zemědělství. Chceme, aby stát spravedlivě ocenil ty zemědělce a zemědělkyně, kteří nepoužívají velké množství umělých hnojiv a pesticidů, naopak podporují rozmanitost života v krajině a v půdě. Právě životem kypící půda má schopnost zadržet vodu, kterou nezbytně potřebujeme.

Myslíme na lidi i na krajinu. Máme konkrétní požadavky, se kterými chceme oslovit politiky a političky na české i evropské úrovni. Víme přesně, na koho a kdy se obrátit.

Pojďte do toho s námi a podpořte naši práci i Vy finančním darem. Děkujeme.

Podpořím zdravou krajinu

Výše daru

Rozhodnete-li se pro pravidelný dar, umožníte nám lépe plánovat práci na našich kampaních.

Obvykle nám více pomůže i nižší částka, ale zasílaná každý měsíc.

Typ daru

Nevíte si rady?

Volejte nebo pište naší dárcovské podpoře.

Simona Dvořáková · pratele@hnutiduha.cz

608 283 490

Váš dar Hnutí DUHA

Informace o vás

Nevíte si rady?

Volejte nebo pište naší dárcovské podpoře.

Simona Dvořáková · pratele@hnutiduha.cz

608 283 490

Váš dar Hnutí DUHA

Platba

Jaký způsob platby preferujete?

Nevíte si rady?

Volejte nebo pište naší dárcovské podpoře.

Simona Dvořáková · pratele@hnutiduha.cz

608 283 490

Děkujeme, Váš dar je důležitý!

Díky za Váš dar — bez něj by naše práce nebyla možná.

Pokud budete potřebovat poradit, neváhejte se obrátit na kolegyni Simonu Dvořákovou e-mailu pratele@hnutiduha.cz nebo na telefonu 608 283 490.

Rekapitulace vašeho daru

Typ daru:
Číslo účtu:

IBAN

Částka:
Variabilní symbol:

QR kód pro vaši platbu

Některé banky umožňují zadat trvalý příkaz i pomocí QR kódu. Máte-li to štěstí, usnadněte si práci a naskenujte ho pomocí své bankovní aplikace ve formuláři pro zavedení trvalého příkazu.

S vřelým díky a přáním krásného dne
Simona Dvořáková
koordinátorka péče o dárce a dárkyně

Jak moje peníze pomůžou?

Práce Hnutí DUHA se neobejde bez pomoci lidí, jako jste Vy. Zatímco lobbisté s tučnými rozpočty prosazují zájmy průmyslových podniků, my stojíme při Vás. Proto potřebujeme Vaši podporu.

Prosazujeme změny dobré pro lidi i pro přírodu. To můžeme dělat, pokud je naše práce promyšlená a dlouhodobá. Jen díky tomu dosahujeme vytyčených cílů. Pravidelný měsíční dar je pro nás to nejcennější, co nám dáváte. Protože nám umožňujete lépe dopředu plánovat naši práci.

Kontakt

Simona Dvořáková
pratele@hnutiduha.cz
608 283 490